درباره ما

کارینا

با ۸ سال تجربه

گالری کالای خواب کارینا ارائه کننده سرویس کامل جهیزیه عروس ، حوله ، انواع تشک ، بالش و… فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ به مدیریت مهندس مهدی عجمی با هدف تولید انواع کالای خواب به همراه کادری مجرب و متخصص در استان البرز آغاز نمود و هم اکنون به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کالای خواب در کشور عزیزمان تبدیل گردیده است و این افتخار به پشتوانه حمایت مصرف کنندگان محترم به واقعیت پیوسته است.

 

اهداف مجموعه

در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر انتخاب سیاست اقتصاد مقاومتی در کلیه سطوح و برای تمام گروه های تولید کننده این گروه اقدام به تولید کالای خواب با مواد اولیه خارجی و ایرانی توسط نیروی انسانی متخصص ایرانی با قیمت بسیار نازلتر از موارد مشابه خارجی نموده است با این اقدام علاوه بر ایجاد اشتغال در کشور محصولی با کیفیت و مرغوب تحویل مصرف کننده های عزیز کشورمان می گردد .

گروه کالای خواب کارینا پیشگام تولید کالای خواب در ایران بوده و هم اکنون با استفاده از بهترین منسوجات و تجهیرات تمام اتوماتیک ایرانی و خارجی انواع کالای خواب را با استانداردی بالا و کیفیتی مطلوب عرضه می کند و تا به امروز تنوع و کیفیت محصولات دلیل پیشرفت و رشد این گروه بوده است. گروه تولیدی کارینا رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان گرامی را همواره از عوامل پیشرفت و بهبود کیفیت محصولات خود میداند.

 

همکاران ما

چرا کالای خواب کارینا ؟

تضمین کیفیت و اطمینان از خرید مناسب افتخار ماست

شعب مختلف فروش و پخش در سراسر ایران

تضمین کیفیت و پشتیبانی همه روزه

رعایت استانداردهای بهداشتی و اندازه ها

آنتی آلرژِی و بدون تغییر رنگ و صددرصد نخ

تولید ملی ، زیبا ، نرم ،گرم، با ثبات

ارسال سریع و مطمئن درب منزل

بخشی از افتخارات ما